Torba męska na ramię T-07-BR

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 265,90 zł

Cena regularna:

265.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Torba na ramię wykonana z postarzanej skóry naturalnej i wytrzymałego bawełnianego canvasu dobrze sprawdzi się do pracy, na uczelnię lub w podróży. Mieści dokumenty w formacie A4 oraz laptopa o przekątnej do 15,6 cala.

Główna komora jest zamykana na suwak i dodatkowo osłonięta klapą z dwiema sprzączkami. Pod klapą znajdują się magnesy, dzięki którym torbę można wygodnie otwierać i zamykać na co dzień.

Wewnątrz znajdują się kieszeń na suwak, kieszonka na telefon, większa kieszeń naszywana oraz dwa uchwyty na długopisy. Dwie dodatkowe kieszenie umieszczono z przodu, pod klapą, a z tyłu znajduje się kieszeń zapinana na dwa zatrzaski.

Torba ma skórzany uchwyt do noszenia w dłoni oraz pasek na ramię wykonany z bawełnianego canvasu ze skórzanymi wzmocnieniami.

Najważniejsze informacje:

  • materiał: postarzana skóra naturalna wołowa i bawełniany canvas,

  • liczba komór: 1,

  • liczba kieszeni: 7,

  • mieści format A4: tak,

  • mieści laptopa: tak, do 15,6 cala,

  • uchwyt do noszenia w dłoni: tak,

  • długość paska na ramię: 160 cm,

  • zapięcie: klapa, sprzączki, magnesy i suwak.

Wymiary:

  • wysokość: 30 cm,

  • szerokość: 39,5 cm,

  • głębokość: 9,5 cm.

Dane produktu:

  • model: T-07-BR,

  • producent: Paolo Peruzzi.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są tylko opinie od zarejestrowanych użytkowników, którzy zakupili dany produkt. Opinie są moderowane, ale nie są sponsorowane ani wyróżniane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl