Jedną z najlepszych opcji do dopełnienia wyglądu przed wyjściem z domu jest biżuteria. Sprawdza się to nie tylko u kobiet, ale również u mężczyzn. Dobrze dobrane dodatki sprawiają, że pozornie nudny strój wygląda o niebo lepiej i chwyta uwagę innych ludzi. Jednym z takich dodatków są stylowe bransoletki z kotwicą. Idealne na każdą okazję stylowe bransoletki dla mężczyzn, których uniwersalność sprawia, że właściciel nie chce się z takową rozstawać.

Wygląd bransoletki z kotwicą

Nie od dzisiaj wiadomo, że wielu mężczyzn ceni sobie subtelne dodatki, które cieszą oko. Bransoletka kotwica może być jednym z nich! Jest ona wykonana z mocnego sznurka, który oplata znajdującą się w centrum kotwicę tak, aby ta pewnie trzymała się na nadgarstku. Nie trzeba więc martwić się o to, że ta gustowna bransoletka męska z kotwicą poluzuje się lub zniszczy. Jej specjalistyczne wykonanie sprawia, że nie ma szans na to, iż posiadający ją mężczyzna zgubi ją w ciągu dnia. Dodatkowym atutem jest splot przytwierdzający sznurek do kotwicy – dzięki niemu wszystko współgra i trzyma się ściśle razem.

Bransoletki z kotwicą – dla kogo?

Męska bransoletka z kotwicą prezentuje się wyśmienicie zarówno w przypadku starszych panów, jak i u młodych mężczyzn. Tego typu biżuteria nie ma żadnych ograniczeń, ponieważ jest ona na tyle uniwersalna, że u każdego wniesie coś nowego do stroju. Czasami ten jeden element jest brakującym ogniwem w dobrze przemyślanym wyglądzie na dany dzień bądź wieczór.

Dodatkowym atutem bransoletek z kotwicą jest ich kolorystyka – można wybrać tę, która najbardziej pasuje do przyszłego właściciela. Być może jest to kwestia jego gustu, a nawet tego, jaki kolor przeważa w jego szafie. Co więcej, jak sama nazwa wskazuje, bransoletka kotwica zawiera ten jeden element, który dla wielu panów może stanowić źródło wspomnień. Chodzi oczywiście o kotwicę, symbol typowy nie tylko dla morskich wypraw, ale również dla dawnych wspomnień będących częstym źródłem nostalgii u mężczyzn.

Na jaką okazję założyć bransoletkę z kotwicą?

Jedną z największych zalet bransoletki męskiej z kotwicą jest to, że u każdego mężczyzny zyska ona nowe znaczenie. Jeśli zainteresuje się nią starszy pan, którego najczęstszym strojem są szykowne garnitury, ta niepozorna biżuteria doda do całości stroju nieco finezji. Młody mężczyzna zwróci szczególną uwagę na bransoletkę męską z kotwicą wtedy, kiedy dostrzeże w niej potencjał jako dopełnienie codziennego wyglądu. Dokładność wykonania tego produktu wpływa również pozytywnie na odbiór zewnętrzny bransoletki kotwicy. Nawet z pewnego dystansu rzuca się ona w oczy i zachwyca swoją oryginalnością.

Warto jednak podkreślić, że zakładanie bransoletki z kotwicą nie musi ograniczać się tylko do tego, co panowie prezentują sobą każdego dnia. Dla wielu z nich taki dodatek będzie idealną formą wyrażenia siebie również na ważnych spotkaniach. Nie każdy lubi zegarki, więc znalezienie odpowiedniego substytutu może okazać się najlepszym możliwym pomysłem. Z pomocą przychodzi bransoletka z kotwicą męska, która jest na tyle lekka, że nie przeszkadza w codziennych czynnościach, ale jednocześnie czuć ją na nadgarstku.

Jaki rozmiar bransoletki z kotwicą wybrać?

Wybór odpowiedniego rozmiaru jest najważniejszą rzeczą, którą należy zrobić przy składaniu zamówienia. Wyselekcjonowanie odpowiedniej kolorystyki to jedna rzecz, jednakże źle wymierzona bransoletka z kotwicą może po prostu wyglądać nieestetycznie, a także może przeszkadzać w wykonywaniu najzwyklejszych czynności.

W celu dobrania odpowiedniej długości bransoletki należy zmierzyć obwód nadgarstka miarką krawiecką. Jeśli miara wyniesie od 17 do 18 cm, rozmiar M okaże się najtrafniejszym wyborem. Natomiast w przypadku miary od 19 do 20 cm, to rozmiar L będzie tym, na który trzeba postawić.

Każda bransoletka z kotwicą męska jest mierzona osobno tak, żeby produkt był jak najlepszej jakości. Nie ma potrzeby martwić się o to, że okaże się za długa bądź za krótka.

Bransoletka z kotwicą jako idealny prezent

Urozmaicenie stroju zarówno codziennego, jak i tego przeznaczonego na konkretne okazje, jest zaledwie jednym z celów, dla których warto zastanowić się nad zakupem bransoletki z kotwicą. Inną sposobnością jest podarowanie jej jako prezent. 

Urodziny, zdanie ważnego egzaminu, rocznice, święta, a także Dzień Ojca czy Dzień Dziadka – wszystko to wręcz prosi się o idealny podarunek. Ciężko jest jednak wybrać to, co na pewno zachwyci danego mężczyznę. Męska bransoletka z kotwicą może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jest na tyle uniwersalna, że spodoba się każdemu bez względu na jego wiek. Co więcej, ten niepozorny podarunek może nabrać jeszcze większego znaczenia w zależności od tego, kto go sprawił. W ten sposób jedno spojrzenie na taką bransoletkę przywróci miłe wspomnienia nie tylko z samego momentu wręczania prezentu, ale też sprawi, że będzie ona kojarzyła się wyłącznie z osobą, która ten prezent dała.

Dopełnienie całości jest niezwykle ważnym elementem każdego prezentu, dlatego każda bransoletka z kotwicą męska zapakowana jest w stylowe pudełko. Nie dość, że poprawia to efekt wizualny podarunku, to jeszcze chroni bransoletkę przed ewentualnymi uszkodzeniami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl