Surowa uniwersalność

Bransoletki ze sznurka to produkty, które charakteryzują się przede wszystkim niesamowitą uniwersalnością. Swoją minimalistyczną stylistyką są w stanie dopasować się praktycznie do każdej stylizacji. Jest to niezwykła cecha takich produktów. Niezależnie od tego czy w bransoletce występują koraliki, czy elementy srebra będzie dobrze się prezentować w każdym wydaniu. Casual wear, garnitur albo strój sportowy będzie świetnie komponował się z taką biżuterią. 

Zwłaszcza mężczyźni przy ubieraniu się zwracają uwagę na praktyczność. Taki naturalny pragmatyzm w pełni oddaje charakter bransoletki wiązanej. Szczególną cechą takiej biżuterii jest bardzo duża wytrzymałość na wszelkie urazy mechaniczne. Mowa tu głównie o rozciąganiu, ściskaniu i uderzaniu. Wytrzymały sznurek bez problemu zniesie nawet intensywną eksploatację. Bransoletka ze sznurka charakteryzuje się także dobrą tolerancję na wilgoć i wodę. Zwykle nie trzeba jej nawet zdejmować i można się z nią bez problemu myć. Dotyczy to także chodzenie na basen albo uprawiania innych aktywności sportowych. O takiej ozdobie można często po prostu zapomnieć, ponieważ jest bardzo wygodna i przetrwa każde niedogodności.

Bransoletki ze sznurka - do czego pasują najlepiej?

Bransoletki plecione ze sznurka to niezwykle uniwersalne produkty. Niektóre bransoletki ze sznurka ze względu na zastosowane ozdoby i kolor będą pasowały lepiej do innych kreacji. Przykładowo bransoletka z czerwonego sznurka daje niezwykłe możliwości do popisu podczas komponowania własnej stylizacji. Barwa czerwona idealnie nadaje się do tworzenia kontrastów. Chodzi tu głównie o kolory przeciwstawne, czyli zielony lub niebieski. Takie pozornie gryzące się połączenie będą uwydatniać bransoletkę i wizualnie zwracać uwagę innych osób. Można także zdecydować się na komponowanie integralnych całości. Oznacza to, że czerwony kolor dobrze jest połączyć z innymi czerwonymi elementami garderoby. Wykreuje to pełne gustu połączenie wyróżniające się naturalnym szykiem.

Jeśli chodzi o ozdoby typu bransoletki ze sznurka stanowią one ukoronowanie całej noszonej stylizacji. Ze względu na surowy styl bransoletka ze sznurka jest raczej subtelna, dlatego nie będzie stanowiła najważniejszego elementu ubioru.

U kogo najlepiej się sprawdzą?

Uniwersalność bransoletek ze sznurka przejawia się nie tylko w dopasowaniu do każdego ubrania, ale także podpasowaniu pod każdy gust. Wielu mężczyzn stosując biżuterię chce podkreślić swoją pozycję oraz męskość. Bransoletki ze sznurka są doskonałym przykładem minimalizmu, który oddaje praktyczny i profesjonalny charakter mężczyzny.

Bransoletka z czerwonego sznurka lub innego koloru jest przede wszystkim elegancka. Tego rodzaju produkty w naturalny sposób pasują dystyngowanych stylizacji jak garnitury lub koszule. Dzięki temu bransoletki z czerwonego sznurka można nosić w środowisku formalnym. Przy tym nie trzeba się bać, że bransoletka będzie niepotrzebnie wyróżniała się w kiczowaty sposób. Będzie ona stanowiła uzupełnienie całości w dobrym smaku.

Bransoletki plecione ze sznurka- jakie posiadają przewagi?

  • Cena jest jedną z najważniejszych cech biżuterii. Zwykle to właśnie ona decyduje o tym czy ktoś zakupi dany produkt, czy też z niego zrezygnuje. W przypadku bransoletki ze sznurka stosunek jakości do ceny jest bardzo atrakcyjny. Wynika to z tego, że sznurek w porównaniu z innymi produktami wypadają bardzo korzystnie cenowo, a oferuje taki sam lub wyższy standard estetyczny. Dzięki temu każdy klient kupujący bransoletkę zdaje sobie sprawę z tego, że jego zakup nie jest przepłacony, a producent traktuje go fair.
  • Wytrzymałość jest bardzo ważną cechą ubrań oraz biżuterii. Bransoletki ze sznurka wyróżniają się jak wcześniej wspomniano niesamowitą odpornością mechaniczną. W codziennym życiu nie brakuje sytuacji, przez które ozdoby na rękach mogą ulec uszkodzeniu. Wytrzymały sznurek bez problemu zniesie większość z nich. Każda osoba posiadająca taki produkt ma świadomość, że dokonała dobrej inwestycji na lata.
  • Utrzymanie higieny sznurka jest niesamowicie proste ze względu na wytrzymałość sznurka, na mycie. Dzięki temu plamy powstałe z tłuszczu, alkoholu lub innych substancji z łatwością można usunąć nie szkodząc tym samym strukturze ozdoby.
  • Sznurki posiadają bardzo wygodną regulację poprzez wiązanie supła. Umożliwia to zakup takiej bransoletki nie znając konkretnego rozmiaru nadgarstka danej osoby. Stwarza to duże możliwości prezentowe. Sznurek z łatwością dopasuje się.
  • Takie bransoletki ze sznurkiem świadczą o dobrym smaku. Posiadają one dodatki takie jak koraliki, kulki czy elementy z metalów szlachetnych- srebra, złota albo platyny. Najczęściej jednak spotyka się stal nierdzewną. Dzięki temu prezentują wysoką wartość estetyczną. Nie są w tym jednak przesadzone, co umożliwia im uniwersalne dopasowywanie się do dowolnej stylizacji.
  • Istnieje także możliwość samodzielnego stworzenia ozdoby. Wystarczy kupić gotowy sznurek na bransoletki. Następnie będzie potrzebne kilka dodatków wedle indywidualnego uznania. Mogą to być jak wcześniej wspomniano koraliki albo metale szlachetne. Sznurek na bransoletki może występować w wielu kolorach. Przy szukaniu sznurków warto zwrócić szczególną uwagę na kategorie typu- czerwony sznurek bransoletka albo bransoletki męskie sznurek.

Jak wiązać bransoletki sznurkowe?

Bransoletki ze sznurkiem posiadają różne linki i zawieszki, przez co ich nakładanie może się nieco różnić. Wiąże się to także z różnym komfortem noszenia. Bez względu jednak na zabezpieczenia oraz zaimplementowane ozdoby taka biżuteria jest lekka. Dzięki temu jednocześnie można nosić kilka bransoletek na jednej ręce. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć produkty ze sznurkiem z inną biżuterią.

Jak zawiązać bransoletkę ze sznurka? Jest to często zadawane pytanie przez świeżo upieczonych posiadaczy tego rodzaju biżuterii. Warto zwrócić uwagę na to, że wiele modeli nie wymaga tworzenia supełka. Wystarczy skorzystać z dedykowanego zabezpieczenia, które bez problemu utrzyma bransoletkę. Mowa tu zwłaszcza o produktach, które są zakończone węzłami przesuwanymi. Są one również bardzo wygodne i regulowane dzięki czemu nie trzeba martwić się o rozmiar, ponieważ dopasują się bez problemu do każdego nadgarstka. Eliminuje to także konieczność rozwiązywania bransoletki przy każdym ściąganiu. Jeśli chodzi natomiast o te produkty, które nie posiadają wbudowanej regulacji wystarczy stworzyć supeł, tak aby bransoletka wygodnie leżała na ręce.

Nie należy tworzyć zbyt ciasnego wiązania, ponieważ sznurek będzie uciskał skórę. Spowoduje to nieprzyjemne wrażenie oraz zaowocuje odciskiem. W dłuższej perspektywie może negatywnie wpłynąć na ukrwienie dłoni, ponieważ zbyt ciasny supeł ograniczy dopływ krwi. Rozwiązywanie wtedy również sprawi więcej problemu. Wynika to z tego, że będzie trzeba wykonać kilka precyzyjniejszych ruchów. Głównie będą one polegały na luzowaniu wiązania, co niepotrzebnie zmarnuje kilka minut czasu. Reasumując wiązanie bransoletki ze sznurka- najlepiej pozostawić sobie troche luzu w bransoletce, ale zadbać o to, aby nie spadła.

Obecnie bardzo modnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o bransoletki sznurowane jest noszenie kilku na jednym nadgarstku obok siebie. W Polsce taka moda stała się już symbolem letnich oraz wiosennych stylizacji. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby korzystać z takiego rozwiązania także w okresie zimowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl